LK Kamenné stavby

Dlaždičské práce na zakázku

Realizujeme veškeré druhy dlažeb. Často pokládáme kamenné odseky, žulové vějíře, žulové mozaiky, žulové dlažby, historické dlažby a velkoformátové dlažby z kamene. Kámen je skvělý stavební materiál. Nejen proto, že se jedná o přírodní složku, ale v podstatě si lze vybrat různé druhy, které vytváří jedinečný design.

Dlaždičské práce - Dlažba z žulového odseku

kamenná dlažba na míru

Práce s kamenem je pro nás výzva ve všech směrech. Navíc přírodní kámen je osvědčeným
stavebním materiálem a dá se prakticky použít na výstavbu budov, zídek, sklípků, stolů či
kamenného vybavení, ale také je ideální pro budování chodníčků, schodů nebo dokonce se dá použít jako obklad nebo dlažba. A díky kvalitě materiálu mu nevadí žádné prostředí. Je pravdou, že mnohdy je třeba vybírat kámen kus po kusu, pokládat a přizpůsobovat vodováhou, ale na druhou stranu vznikne něco skutečně jedinečného.

Kamenný sklep

Povrchy přírodního kamene jsou různé a není divu, že právě kámen má jedinečnou pozici mezi všemi stavebními materiály. Navíc se dá skvěle kombinovat i s dalšími stavebními prvky. Není problém vám kameny poskládat tak, abyste byli spokojeni s výsledkem naší dlaždičské práce, ale aby konečná podoba byla rovněž okouzlující. Výhodou je samozřejmě dlouhá životnost a velmi snadná údržba.

Pokládka žulových odseků

pROVÁDÍME TYTO ŽULOVÉ DLAŽBY

Žulové vějíře - do kroužku 10x10
Žulové mozaiky - 5x5
Žulové dlažby - 16x16 a 20x20
Roh kamenné zdi s žulovou dlažbou

Pokládka kamenné dlažby na divoko

Nepravidelné tvary a velikosti kamene jsou velmi vhodným dekorativním prvkem pro vznik chodníků nebo přístupových cest. Stačí si zvolit místo pokládky a výběr kamene, zbytek nechte na nás.

Kamenná dlažba na divoko

Kvalitní přírodní materiál

Velmi často pokládáme kamenné odseky, žulové vějíře, mozaiky nebo žulovou dlažbu. Rovněž zvládneme vám vykouzlit historickou dlažbu nebo velkoformátovou dlažbu. Vytvoříme vám kamennou dlažbu podle vašich představ a požadavků. Zkrátka nabízíme kompletní dlaždičské práce. Naše bohaté zkušenosti s přírodním kamenem jsou pro nás velkou výhodu, jelikož dokážeme si poradit s každým terénem i pokládkou. Používáme pouze kvalitní přírodní kámen, což je rozhodně zárukou dlouhé trvanlivosti.

Pokládka kamenných šlapáků

v podstatě tyto kameny jsou ideální pro vytvoření šlapákové cestičky do zahrady, ale jsou vhodnou dekorací u vaší nemovitosti. Můžeme vám je položit tak, že vytvoříme souvislou cestičku nebo podle vašeho přání bude možné je pokládat i samostatně.

Kamenný obklad

Nesoustředíme se pouze na kamennou dlažbu. Rádi vám nabídneme i kamenné obklady, které opět zvýrazní vaši nemovitost nebo dokonce interiér. Možností, jak zakomponovat přírodní kámen do stavby nebo venkovního prostoru je skutečně mnoho. Rádi vám pomůžeme s vhodným výběrem kamene i se stavbou, zvláště pokud bude zapotřebí ještě další vyjádření odborníků, aby vše bylo v souladu s normami a především vaší bezpečností. Dlaždičské práce provádíme jak na sucho, tak se spojovacím materiálem, podle dané situace.

Zaujala vás naše nabídka?

V případě zájmu o naši službu nás neváhejte kontaktovat. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích Instagram nebo Facebook.

Kam dál? Nabídka kamenných staveb