LK Kamenné stavby

Kamenné budovy a stavby

Do této sekce zahrneme veškeré samostatně stojící kamenné budovy i konstrukce z kamene. Nabízíme například kamenné ohniště, posezení, krby, kamna a další kamenné elementy. Kamenné budovy jsou stále velmi žádoucí a v podstatě ani není divu. Svému majiteli nabízí víc, než
jen pěkný design.

Kamenné posezení u ohniště

Postavíme vám kamennou budovu nebo stavbu na míru

Jsme schopni vám postavit jakoukoliv stavbu, kde kámen bude základním prvkem, pouhou dekorativní zástěnou nebo obkladem. Komplexnější kamenné budovy budou odsouhlaseny stavebním architektem a statikem, abyste se cítili v bezpečí. Můžete si nechat vybudovat pouze část budovy, jako jistou zástěnu, která bude oddělovat na zahradě odpočinkovou zónu od užitkového prostoru. Poté se budete cítit jako na zámku.

Přírodní kámen má velmi dobrou tepelnou vodivost. Krásně pohlcuje sluneční paprsky a zároveň zabraňuje nežádoucímu ohřevu místností. Rádi vám postavíme kamennou budovu, která naplní vaše požadavky. Společně sestavíme návrh, velikost budovy, doporučíme vám to nejlepší pro vaši spokojenost.

Kamenná budova

Určitě jste se již setkali s kamennou stavbou nebo jejími zbytky, předně se to týká historických budov. Podle statistik se počítají kamenné budovy jako stavby, které přežívají mnoho let. Důkazem jsou toho stavby staré i několik tisíc let. V současné době se sice dává přednost jiným výstavbám, ale přesto přírodní kámen neupadá v zapomnění. Z kamene se dá postavit prakticky cokoliv, když se zvolí správný typ materiálu, případně kombinace různých tvarů i barev kamene.

Kamenné posezení

Oblíbeným doplňkem zahrad bývá kamenné posezení.

Kamenné fasády a vstupy

Nabízíme kamenný obklad fasády či kompletní vystavění vstupu z kamene včetně kamenné klenby.

Zaujala vás naše nabídka?

V případě zájmu o naši službu nás neváhejte kontaktovat. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích Instagram nebo Facebook.

Kam dál?