LK Kamenné stavby

Kamenné schody

Schody z kamene jsou oblíbeným prvkem zahrad a vstupů do domu. Díky své životnosti vydrží celý život s minimální údržbou. Kameny lze pokládat na sucho i do betonu.

Kamenné schodiště s žulovými nášlapy

Stavba kamenného schodiště

Schodiště se staví podle předepsaných norem aby byl nášlap dostatečně široký a zajistil tak pohodlí o pro lidi s větší nohou. Design schodiště je možné postavit na základě předchozí domluvy. 

Nejčastěji stavíme

  • z masivních kamenů, které se usazují na sucho
  • z menších kamenů, na které se poté pokládá kamenná dlažba (nejčastěji žula). 
  • kombinace kamenů s ohledem na okolní kamenné zdi – sjednocení vizuální podoby
  • kamenné schodiště s nášlapem z monolitu nebo kamenným masivem

Kamenné schodiště

Schody z kamene jsou velmi oblíbeným prvkem zahrad, ale rovněž i dalších různých vstupů do budov. Není ani divu, protože jejich předností je pěkný a přirozený vzhled, dále životnost a snadná údržba. Stavbu kamenných schodů provádíme podle předepsaných norem, aby nášlap byl dostatečně široký a bezpečný pro každého. Kameny pokládáme podle vašeho přání na sucho nebo i do betonu.

Vše dokážeme zrealizovat rychle a samozřejmě pokud si nebudete jisti výběrem, tak rádi vám doporučíme podle prostoru to nejlepší, aby i designově vše odpovídalo normám. Máme bohaté zkušenosti a přehled i o různém druhu kamenného materiálu. Dokážeme určit, co je pro daný prostor nejvhodnější, ale přirozeně poslední slovo ve výběru budete mít vždy vy.

Na kamenné schody si můžete vybrat masivní kameny, které se pokládají na sucho, ale i menší kameny. Na ty se může samozřejmě bez problémů položit i kamenná dlažba, nejčastěji ze žuly. Přirozeně lze provést i kombinace kamene, tak aby vše odpovídalo správnému designu. Vaše kamenné schodiště může mít i skvělý nášlap z monolitu nebo kamenného masivu. Zkrátka bude vystaveno podle vašich priorit.

Zaujala vás naše nabídka?

V případě zájmu o naši službu nás neváhejte kontaktovat. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích Instagram nebo Facebook.

Kam dál?