LK Kamenné stavby

Kamenné řečiště a břehy na zakázku

Po zkušenostech s rozvodněnými malými říčkami a potůčky, se mnohem více přistupuje k řešení odvodu vody za pomoci kamenného řečiště. Navíc prostor pěkně oživí.

Kamenné řečiště

Kamenné řečiště

Poslední dobou tuto výstavbu můžete obdivovat v malých i větších městech, kdy se skutečně vyřeší rozvodnění říček a navíc designově je to rovněž velmi přínosné. Nicméně kamenné řečiště si můžete objednat i vy do vaší zahrady. Netušíte, k čemu by vám to bylo dobré, když vám tudy neprotéká žádný potůček? V takovém případě se spíše bude jednat o dekorativní prvek, který můžeme vhodně zakomponovat do skalky nebo tak zvýraznit různé části venkovního prostoru.

Vytvoříme na přání zákazníka kamenné řečiště pěkně podle jeho představ. Nemusí se jednat o velkou stavbu. Můžeme vystavět různé tvary i rozměry a tím získáte jedinečný designový prvek, který zajistí bezpečný průtok vody.

Kamenný břeh

Rovněž pro nás není problém vystavět vodní koryta na kterémkoliv místě nebo rovnou kamenný břeh, který bude sloužit k udržení vodního toku bez rozrušení okolní půdy. I zde je velmi významná funkce, kdy se zamezí sesuvu půdy a zpevní se terén v okolí vodních toků. Možností je skutečně mnoho a u kamenných prvků je tou nesmírnou výhodou, že se jedná o ryze přírodní materiál.

Pokud byste měli zájem o výstavbu kamenného řečiště, neváhejte nás kontaktovat.

Kamenná hráz

Zaujala vás naše nabídka?

V případě zájmu o naši službu nás neváhejte kontaktovat. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích Instagram nebo Facebook.

Kam dál?