LK Kamenné stavby

Kamenný obklad na zakázku

Zákazník si vybere přírodní kámen, kterým se obloží již hotová konstrukce. Kamenný obklad může také sloužit jako podpěrná zeď.

Kamenný obklad vápencem

Kamenný obklad staveb

Kamenný obklad jsme schopni vystavět k jakékoliv konstrukci jako například fasády domů, mosty, sklepy či jiné prvky určené k obkladu. Síla spáry je ve většině případů volitelná.

Minimální údržba kamene
Odolnost vůči změnám počasí
Omyvatelnost
Dobrá tepelná izolace
Kamenný obklad fasády

Kámen je naprosto skvělý stavební materiál, který se dá použít na stavbu prakticky čehokoliv. Samozřejmě je dobré mít zkušenosti a ty my skutečně máme. Není ani divu, že v současné době je možné využít kamenné obklady nebo dlažbu, protože tyto prvky mají rozhodně své místo i v moderních stavbách. Ačkoliv na první pohled si můžete myslet, že stojíte před celkovou kamennou stavbou, tak to nemusí být pravda. Může se totiž jednat o kamenný obklad, který jsme schopni vystavět na jakoukoliv konstrukci domu, ale rovněž i dalších staveb, jako jsou mosty nebo sklepy a podobně. Kamenné obklady se dají použít i uvnitř místnosti, například vinné sklípky poté vypadají velmi luxusně. Zvláště pokud se ještě doplní dalšími kamennými komponenty.

interiérové obklady

Obklady v interiéru disponují stejnými vlastnostmi jako v exteriéru. Kámen v interiéru působí luxusním dojmem a je velmi oblíbený při stavbě kamenných sklepů.

Kamenný vinný sklep - pohled na lisovnu

Pokud uvažujete o kamenném obkladu, neváhejte nás kontaktovat, vytvoříme jedinečnou a designovou stavbu podle vašich představ a přání. Kamenné obklady jsou rozhodně přínosné pro vaši nemovitost.

Zaujala vás naše nabídka?

V případě zájmu o naši službu nás neváhejte kontaktovat. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích Instagram nebo Facebook.

Kam dál?