LK Kamenné stavby

Spolupráce pro kameníky i jiné řemeslníky

Rádi bychom Vám nabídli spolupráci formou nabídky produktu vašim klientům. Jednalo by se o kamenné posezení, které obsahuje 5 gabionů ve tvaru koule na sezení a kamenný gabionový stůl.

Gabionové posezení z kamene

Vydělávejte s námi! Jak na to?

Spolupráce spočívá v tom, že klientovi představíte náš produkt na fotografiích a popíšete mu, proč by o tento kamenný set měl mít zájem. Jednotlivé výhody jsou popsány níže v tomto článku.

Spoustu materiálu nalezne na internetu, takže není nic jednoduššího než ho odkázat na náš web, Instagram či Facebookovou stránku, kde nalezne fotografie gabionového posezení. Pokud se klientovy posezení zalíbí, můžete mu tento produkt jednoduše nabídnout.

Gabionový kamenný set - bíle pozadí

Minimum práce z vaší strany

Set gabionů bude pro Vás již nachystán a kamenná výplň také. Vaše práce bude jen dovézt gabiony ke klientovi, na místě vyplnit kamenem a usadit na místo – vše bude nachystáno včetně tyčí, které se jen usadí do betonu.

Máte toho až nad hlavu? Není problém se domluvit, že i tuto práci uděláme za Vás.

Jednoduše vydělané peníze, výměnou za kvalitní produkt

Kamenný set Vám poskytneme za rozumnou cenu, na kterou si přidáte volitelnou marži. Vše Vám můžeme doporučit telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu kamenne.stavby@gmail.com

Není nic jednoduššího, než se zeptat klienta, jestli má o opravdu kvalitní a robustní posezení zájem.

Kamenné posezení před sklepem

Popis produktu

Exkluzivní zahradní sada vyrobená z kamene a oceli. Zpestřete si svůj prostor originálním designovým nábytkem, který zaujme.

Pokud sníte o krásném elegantním zahradním nábytku, kamenné posezení předčí vaše očekávání. Kolekce kamenného zahradního nábytku je nejen odolná vůči povětrnostním vlivům, ale také je každý kus originálem.

Kamenný set je obzvláště vhodný jako zahradní nábytek vzhledem k extrémní tvrdosti materiálů, ze kterých je vyroben. Díky různým odstínům a strukturám kamenů si každý vybere. Kameny jsou nenáročné na údržbu, díky čemuž budou po delší dobu ozdobou zahrady. Jako doplněk nabízíme také dřevěný sedák pro ještě větší pohodlí.

Odolný vůči povětrnostním vlivům
Zaručená pevnost materiálů
Každý kus je originál
Výběr kamene je volitelný

Technické parametry

  • Záruka: 2 roky
  • Materiál: Ocel, kámen
  • Průměr klece posezení: 470 mm
  • Možnost dřevěného sedáku: Ano
  • Technologie spojování: Broušený svar
  • Povrchová úprava: Pozink

Zaujala vás naše nabídka?

V případě zájmu o naši službu nás neváhejte kontaktovat. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích Instagram nebo Facebook.

Kam dál?