Spolupráce pro kameníky i jiné řemeslníky

28. 11. 2020 Admin 0 Comments

Rádi bychom Vám nabídli spolupráci formou nabídky produktu vašim klientům. Jednalo by se o kamenné posezení, které obsahuje 5 gabionů ve tvaru koule na sezení a kamenný gabionový stůl.

Vydělávejte s námi!
Jak na to?

Spolupráce spočívá v tom, že klientovi představíte náš produkt na fotografiích a popíšete mu, proč by o tento kamenný set měl mít zájem. Jednotlivé výhody jsou popsány níže v tomto článku.

Spoustu materiálu nalezne na internetu, takže není nic jednoduššího než ho odkázat na náš web, Instagram či Facebookovou stránku, kde nalezne fotografie gabionového posezení. Pokud se klientovy posezení zalíbí, můžete mu tento produkt jednoduše nabídnout.

 

Minimum práce z vaší strany

Set gabionů bude pro Vás již nachystán a kamenná výplň také. Vaše práce bude jen dovézt gabiony ke klientovi, na místě vyplnit kamenem a usadit na místo – vše bude nachystáno včetně tyčí, které se jen usadí do betonu.

Máte toho až nad hlavu? Není problém se domluvit, že i tuto práci uděláme za Vás.

Jednoduše vydělané peníze,
výměnou za kvalitní produkt

Kamenný set Vám poskytneme za rozumnou cenu, na kterou si přidáte volitelnou marži. Vše Vám můžeme doporučit telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu kamenne.stavby@gmail.com

Není nic jednoduššího, než se zeptat klienta, jestli má o opravdu kvalitní a robustní posezení zájem.

 

Popis produktu

Exkluzivní zahradní sada vyrobená z kamene a oceli. Zpestřete si svůj prostor originálním designovým nábytkem, který zaujme.

Pokud sníte o krásném elegantním zahradním nábytku, kamenné posezení předčí vaše očekávání. Kolekce kamenného zahradního nábytku je nejen odolná vůči povětrnostním vlivům, ale také je každý kus originálem.

Kamenný set je obzvláště vhodný jako zahradní nábytek vzhledem k extrémní tvrdosti materiálů, ze kterých je vyroben. Díky různým odstínům a strukturám kamenů si každý vybere. Kameny jsou nenáročné na údržbu, díky čemuž budou po delší dobu ozdobou zahrady. Jako doplněk nabízíme také dřevěný sedák pro ještě větší pohodlí.

Hlavní vlastnosti

  • Odolný vůči povětrnostním vlivům
  • Zaručená pevnost materiálů
  • Každý kus je originál a výběr kamene je volitelný

Technické parametry

  • Záruka: 2 roky
  • Materiál: Ocel, kámen
  • Průměr klece posezení: 470 mm
  • Možnost dřevěného sedáku: Ano
  • Technologie spojování: Broušený svar
  • Povrchová úprava: Pozink

Leave a Reply:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − thirteen =