Proč si nechat postavit stavbu z kamene

10. 2. 2019 Admin 0 Comments

 1. Stavba z kamene fascinuje

  Přírodní kámen má jedinečnou pozici mezi všemi stavebními materiály. Komponenty z přírodního kamene jsou jedinečné vzorky, které lze vzájemně kombinovat s jinými materiály.

 2. Pestrost při výběru kamene
  Přírodní kámen má jedinečnou pozici mezi všemi stavebními materiály. Komponenty z přírodního kamene jsou jedinečné vzorky, které lze vzájemně kombinovat s jinými materiály.
 3. Možnost opracování kamene na požadované tvary
  Přírodní kameny jsou lámány z velkých bloků a rozřezány na požadovanou velikost. Velikosti lze individuálně přizpůsobit tak, aby splňovaly požadavky na projekt. Může být vytvořen libovolný požadovaný tvar, a to nejen čtvercové nebo obdélníkové desky ale i jiné zajímavé tvary. Rozmanitost kamene a individuální možnosti zpracování a designu vyzdvihují jedinečnost tohoto stavebního materiálu.
 4. Stavba z kamene vydrží po celý život
  Zatímco mnoho stavebních materiálů se v průběhu let stává nevzhledným, přírodní kámen zachovává přirozený patin, který neškodí jeho kráse. Přírodní kámen lze také snadno a levně vyčistit. Dokonce i staletí staré podlahové krytiny mohou být vyleštěny a obnoveny do jejich přirozeného stavu. Životnost přírodního kamene je mimořádně dlouhá. S ohledem na správné plánování a výstavbu jsou budovy z přírodního kamene známy, že přežívají mnoho tisíc let.
 5. Stavba z kamene je praktická
  Přírodní kámen má velmi dobrou tepelnou vodivost a velkou tepelnou kapacitu. Přírodní kámen jako fasádní materiál pohlcuje teplo vyzařované sluncem a zabraňuje nežádoucímu ohřevu budovy.

Potřebujete více důvodu? Kontaktujte nás na čísle 723 662 235 a domluvte si osobní prohlídku v našem vinném sklepě, kde se můžete o kvalitách kamenné stavby přesvědčit na vlastní oči. Více informací…

Leave a Reply:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten − five =